Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC

Rozmiar
28,54 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
z
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC

  • Model: OP-LCU-LCU-SM-SX-5
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Ilość włókien: 1
  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
  • Typ włókna: G.652D / 9/125
  • Typ złącza 1 strona: LC
  • Typ złącza 2 strona: LC
Kod producenta
5903148915036
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.45 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-15
ok
2023-10-15
Obsługa super .
pixelpixel